Пейнтбол Львів - клуб DELTA (Дельта - пейнтбол, лазертаг, страйкбол)

Delta club — клуб екстремального відпочинку пропонує різноманітні варіанти активного проведення часу з друзями.

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
09:00 - 21:00
Зараз відкрито

До Вашої уваги представлені наступні послуги:

У послугу входить 200 куль з фарбою, маркер, захисний костюм, спеціальна захисна маска, рукавички. Ціна базового комплекту — 260 грн. За бажанням можна скористатися додатковими опціями (гранати, димові шашки, додаткові "набої" тощо).

Для студентів діють знижки.

Вартість базового страйкбольного комплекту — 250грн. Клуб видає гравцеві зброю (привід), захисний одяг, який одягається поверх Вашого, рукавиці, окуляри із захистом, маска.

За годину гри в лазертаг Вам потрібно заплатити всього лиш 200 грн, за 2 години — 350 грн. За кожну наступну годину доплата 150грн. 

У вартість входить видача гравцю лазертаг зброї, пов'язки з датчиком, які фіксує усі Ваші дії на полі бою та, за бажанням, захисний костюм.

Delta club — клуб екстремального відпочинку пропонує різноманітні варіанти активного проведення часу з друзями., фото-1

Весело освіжитись з друзями в клубі Delta можна всього лиш за 100 грн за 1 годину. Для гри Вам нададуть водяну гвинтівку, флягу для збору і переносу води, а також підготують спеціальні резервуари, звідки гравці зможуть набирати собі воду.

Окрім прокату зброї та захисного одягу у вартість усіх послуг клубу Delta входять професійний інструктаж, оренда обладнаних майданчиків для гри та якісний фотозвіт.

Delta club — ідеальне місце для святкування дня народження, проведення корпоративу, відмінний подарунок другу та чудова ідея для веселого проведення часу у колі друзів.

Delta club — клуб екстремального відпочинку пропонує різноманітні варіанти активного проведення часу з друзями., фото-2

Плануйте активний відпочинок у Львові разом з Delta club!